Divadelní představení Tři podoby B. Němcové

Studenti Ústavu bohemistických studií FF UK (Čeština pro cizince) připravovali klasické divadelní představení, což jim Covid-19 znemožnil. Proto hledali způsob, jak ho i přesto uskutečnit. Našli ho v nástrojích, které se běžně používají pro on-line konference. Výsledek posuďte sami.

Sborník k  divadelnímu představení Tři podoby B. Němcové.

Nouzový stav vyhlášený kvůli covid-19 zamíchal životy nás všech. Omezení kontaktů na minimum a v jeho důsledku i distanční výuka si vyžádaly zcela nové přístupy k výuce a nejen k ní. Studenti a vyučující Divadelního semináře se vyslovují k tomu, jaká byla jejich cesta od scénáře k jeho realizaci v podobě on-line představení, co prožívali a co si z něj odnesli.

Divadelní seminář se koná každý semestr a je otevřen i pro zájemce z programu Česká studia.

Úvod > Nástěnka > Divadelní představení Tři podoby B. Němcové